Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.12, 12:21   #25
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131034
Aldığı Teşekkür: 42518
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Üye Rütbeleri ve Mesaj Göstergeleri Yeniden Düzenlenmiştir.

Türkiyemizde bazi yörelerde, Askerligini yapmiyani, Adam yerine koymuyorlarmis.

Onun icin Avradimi kapip Avatarimda göresiniz diye sunmustum.

(yan etki olarakta su sopa davasiydi yani, birden forumda azaliverdi, etkisini gösterdi, galiba).

Simdi, gene Avatarimi degistirdigim icin, sanirsam Sari Gömlege, Koyu Mavi güzel gözükürmü diye düsünmeye basladim.

Eger mümkün olursa, hep koyu mavide kalabilirmiyim, diyede soracaktim, nede olsa su gezegendeki Rengimiz.

Su Andromeda Galaxisi zaten durmadan yaklasiyor, onlara karsi, dünyali oldugumu ebediyen göstermek isterdim.

Tabiki yan düsüncelerimde var burada, her zaman Topla hic bir baglantim olmadigini söylemistim.

Halbüki ne derler?.

Bir resim destan yazar diye?, Resimde neye yakinlik gösterdigim bari görülsün, acik acik söylemesemde.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.