Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.08.12, 13:39   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Terim isyan ederken AKP'li vekil Hakan Şükür ne yapıyordu?

Kusura bakmayin, Toplari hic takip etmedigim icin, az daha hakan sükürün bir AKP´li millet vekili zannetmistim, halbuki isim hicte yabanci gelmemisti.

Google sag olsun, hatirlamama, yardim etti, gerci o zamandan bu zamana yüz sekilleride degismis.

Diyordumya Toplari, takip etmedigim icin.

Nede olsa bir özüne gelip, düsüncelerimi sunayim.

Bir maci temsil eden bir sahis, böyle davrana biliyorsa, ne mutlu ona.

Eger Fatih Terim bir partiye adayligini koyupta, secin beni diye cagrida bulunursa, düsünmeden secebilecegimi zannediyorum.

Simdiki liderlerden bin kat iyidir.

Cok sevdigi Sporuda burada, gözü acik gitmesin.

Hakan sükür gibi bir Lideri, yerine birakabilir, ayni onun gibi, özgüyle yerini doldurabileceginden hic süphem yok.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.