Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.08.12, 23:41   #8
Jazz
Uzman Üye

Jazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 74
Ettiği Teşekkür: 6991
Aldığı Teşekkür: 4898
Rep Derecesi : Jazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura about
Ruh Halim: Yalniz
Jazz - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Gizli Anların Yolcusu | Ayşe Kulin

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ilgın Mesajı göster
Ayse Kulin'i severek okurum. Bütün kitaplarını da okudum. Bu kitap bende hayal kırıklığı oluşturdu. Homoseksüel bir iliskiyi işlemiş. Belki Buda bir hayat bicimi ama bende farklı bir red duygusu oluşturuyor. Yıllar önce Ahmet Altan'ın " Aldatmak" kitabında da bunları yasamıştım. Kitabı bitirdikten sonra yok ettim. Edebi olanakta bir his bırakmadı bende. Nacizane bildirmek istedim.
Keşke yorumunda konuyu açık etmeseydin...

Herneyse, kitabı ben de okudum ve bazılarımızın yaptığı gibi kitapta anlatılan ilişkiyi yargılayacak da değilim. Ancak benim takıldığım nokta konu başlığındaki "Ayşe Kulin tabuları yıkmayı deniyor" cümlesi; rahmetli Duygu Asena'nın Paramparça kitabını okuyanınız var mı bilmiyorum ama bu konu ile ilgili tabular bundan seneler evvel yıkılmıştı zaten; Ayşe Kulin daha yeni mi deniyor yıkmayı? Geçmişler olsun Ayşe Hanım...

Bu arada Ayşe Kulin'in otobiyografik kitabı, Adı: Aylin'i tek geçerim...

Jazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti.