Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.08.12, 15:31   #4
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: ÇYDD’yi dört kadın profesör kurdu

Çağdaş

Ne kadar simdi düsündügümü bile söyleyemiyecegim.

Halbuki, satir satir bile düsünmeye basladim, acaba ne yazayim diye.

Belki cevap cok, kolay olabilir, ac sözlügü bak diye, sadece bu benim yolum degil.

Cogu forumlarda, su 6 harften olusan seyi paylasmislar, anlatabilmek icinde zit giden seyleri yazip anlatmaya kalkmis durumdalar.

Demekki Çağdaş altinda, herkes baska bir sey anliyor, ve kimse sunlarin hepsini, bir tencereye atip karistirmaya kalkmiyor.

Buda gösteriyorki, ne kadar Çağdaşiz desek bile, kendimizin sinirlarini cizip, kendi kendimizin yolunu kesiyoruz.

Aaah, bu Türkcemin kisitli olmasinin, simdi beni ne kadar zorladiginin farkina variyorum, cünkü su kisitli olan Türkcemle yanlis anlasilacak sözler yazabilcegimden korkuyorum.

Halbuki, su cagdaslik olayi Kur´ani kerimde bile gecer, sadece, Yüzyillar boyunca, yörenin hükümdarlari, tam bu laflari alip baska ses yüksekliginle, Milletine sunup, onlari baski altinda tutmustur.

Maalesef, o kadar zaman üzerinden gecmis olsada, o kadar kalem tüketmis olsada, simdiki hükümdarlarimiz, ne Müslümanligi anlamis, ne Çağdaş olabilmelerini basarabilmis durumdalar.

Burada Müslümanligin ve Çağdaşligin bir beraber Temeli vardir.

Oda INSANLIK

Burada simdilik daha fazla, basinizi agritmadan, bir "Davettiye", simdiki Hükümdarlara yolliyabilirim.

Cünkü Kendilerini Müslüman zannedip, INSANLIGINI unutmus durumdalar.

Temeli olmayan bir seyin üzerinede, "kurabilecekleri" sadece SAHTE Müslümanlik olabilir.

Belkide benim görüslerim, ögretim tarzim, eski olabilir, Cünkü bende bir zamanlar Cetvel altinda ögrendim.

Sadece bunlara artik Cetvel yetmez, burada hic kuskulari olmasin, etrafimda kereste boldur.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.