Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.08.12, 20:59   #12
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İmam Hatipleri Yere Göğe Koyamayan Milletvekili... Senin...

Hangi konunun altına yorum yaptığının farkında bile değilsin...

Madem bu kadar kaliteli insan yetiştiriyor bu okullar, madem her meslekte insan (cumhurbaşkanı bile -Nasıl bir meslekse) yetiştiriyor, madem pozitif ilimlerin her türlüsü de gösteriliyor, o zaman meclisin yolunu tutmuş bu milletvekili neden torununu böylesine bir ilim-irfan yuvası yerine -onların tabiriyle- gavur okullarına yazdırıp orada yetiştirmek istiyor?

Saydığın ve sana öğretildiği şekilde bir yer olsaydı oralar eminim önce kendi çocuklarını gönderirlerdi.

Onlara beynini kullanacak insanlar değil, beyinlerini yıkattırıp kullandırtacak insanlar lazım. Boşuna arka bahçeleri değil oralar. Sağır, kör ve sorgulamayan nesiller yetiştirmek için ideal bir iklim yarattılar.

Herifler salak mı kendi çocuklarını oraya yollasınlar.

Bu yetişecek sürülere çobanlar lazım...

Avatarına gelince... İmamın yetiştirdiklerinde Millet'in yerini ümmet alır... Önce ümmet, sonra yer kalırsa Millet gelir...

Araplara neden bu kadar düşkün olduklarını bilmez misin? Bu ülkenin gün be gün parçalanmaya giderken sessiz kalışlarını görmez misin? Önemli olan Türkiye'nin parçalanması değildir bunlar için. Önemli olan parçaların bütünlüğü ve bu bütünlüğü sağlayan İslam olmasıdır...

Milliyetçi-muhafazakar ikilisinin bir arada kullanılması saptırma ve kandırmadan başka bir şey değildir...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.