Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.12, 02:14   #17
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İmam Hatipleri Yere Göğe Koyamayan Milletvekili... Senin...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
S
İmam hatiplerin karşısında duracak bir babayiğit henüz doğmadı,
çığ bibide büyüyecek, kimsede buna mani olamayacak,

İşte yolunu kaybetmiş, milyonlarca vatandaştan biri daha,
Bir taraftan AKP zihniyetine karşı düzenlenmiş en büyük gösteri olan ''Bayrak Mitinglerini'' avatar olarak kullanırken, diğer taraftan AKP zihniyetinin laikliğe karşı en büyük atağı olan Din dersleri ve İmamhatipler konusunun savunuculuğuna dönüşüyor.
Üstelik Banemin'in avatarıyla ,söylemi arasındaki çelişkiiyi vurgulamasını bile anlayamamış.
Arkadaşım eğer benim bu konuda yazmış olduğum yorumları, yorumlara yapılan eleştirileri ve verdiğim cevapları okursan, Atatürk'ün Laik Cumhuriyet'ini daha iyi anlarsın.

Siz Laik misiniz?
Din ve Baskı
Cumhuriyet ve Demokrasi
Gericilik Demokratik Bir Hak mıdır? Hoşgörü gösterilmeli midir?
Truva Atı Türban
Dindar Kişi Çağdaş Olabilir mi?
İran'ın Dünü ve Bu günü
Şeriat Cezalarına Dünya'dan Örnekler
MHP'nin Açmazı: Milliyetçilik-Ümmetçilik

Daha niceleri.....

Eğer kendin çağdaş yaşadığın halde (kız-erkek arkadaş gruplu yaşayıp, bazen taverna bar, bazen içki, modern saç sakal, mayolu deniz gibi yaşıyorsan)oralarda yazdığım açıklamalardan ikna olmamış ve ''Biz başkayız , Dini ne kadar çok yayarsak yayalım, bize bir şey olmaz, Afganistan’a, İran’a,Pakistan’a,Libya’ya, Suudi Arabistan’a,Cezayir’e,Sudan’a,Tunus’a, Filistin’e vb. ülkelere dönmeyiz, çarşaf peçeye girmeyiz, saçıma sakalıma, namazıma ,orucuma, kılığıma,içkime, kıyafetime, kız arkadaşıma kimse karışmaz!'' diye hala Polyanacılık oynuyorsan benim sana daha fazla anlatabileceğim şey yoktur.
O zaman kendi kuyunu kazmaya devam et...

Yok ‘’Ben de, Afganistan’daki, İran’daki,Pakistan’daki,Libya’yadaki, Suudi Arabistan’daki,Cezayir’deki,Sudan’da,Tunus’daki, Filistin’deki,Malezya’daki,Endonezya’daki,, gibi dini kurallara uymayanların cezalandırıldığı rejimlerde yaşamak istiyorum.’’ Diyorsan o zaman yolun açık olsun.
Hiç olmazsa bu gidişin nereye doğru olduğunu bilerek git…

''Ya yaşantını savun veya savunduğun gibi yaşa...