Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.12, 10:43   #24
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: İmam Hatipleri Yere Göğe Koyamayan Milletvekili... Senin...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Tek tip insan istiyorsunuz değilmi,
Milletin nasıl yaşayacağı konusundan size ne kardeşim, istediği gibi yaşar vatandaş
ister dindar, ister çağdaş, bu kimseyi ilgilendirmez,
kafanızdaki yaşam tarzını dayatamazsınız millete, işte sizingibilerin kaybettiğiniz nokta burası, bunun farkında bile değilsiniz,
Bu ne biçim bir yaklaşım. Bugüne kadar herkes istediği gibi yaşadı bu ülkede. Annaneme kimse başını örttüğü, namaz kıldığı için bir laf etmedi. Ancak bugün özgürlükler sadece tek tip insanlar için geçerli. Başını belli bir biçimde kapatan kadınların kocaları iş bulabiliyor. Herkes bu yüzden başını kapatma telaşında. Cumaları, millet görünür bir yerde saf tutmak için kısa mesafe koşuları hızında koşturuyor camiyeBirilerine görsün de işine yarar diye (Samimi duygularla ezelden beridir gidenler hariç). Çok yazabilirim de, zaman kaybı benim için.

Velhasıl, birileri dini acaip şekilde çıkarları için kullanıyor, kullanılanlar da "ulan sana ne benim dinimden. Allah' la benim aramda bu mesele" diyemiyor. Çünkü samimi değil dini duyguları. Çıkar işte. Bunun başka bir adı da var da. Yazmayayım ben. Foruma ayıp olur bu kelimeyi kullanmak...

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.