Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.12, 13:15   #9
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Kadınlara Evlilik Tavsiyesi: Vıdı vıdı Yapma!

Kitapta mutlaka erkeğin eşine karşı sorumluluklarını da yazıyordur ama ben bu tür şeyleri hep abes karşılarım. Her sabah kadın kahvaltıyı hazırlar diye bişey yok. Böyle bir ömür geçmez. Sevgi, bağlılık diye bişey var. Bu bağlılıktan nasibini alan eşler zaten bunları hiç düşünmez devamlı sevdiğini mutlu etme peşindedir

Erkek olarak sende bazı sabahlar süpriz yapıp yatağına kahvaltıyı götürebilirsin, evi allayıp pullayıp akşam yemeği hazırlayabilirsin. Böylelikle iki tarafta mutlu olur ve günümüzde de bunu yapan çok erkek var biliyorum

Vıdı Vıdı'ya gelince şimdi bir taraf konuşur bir taraf susar diye bişey yok iki tarafta susmasını bilecek bence

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.