Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.12, 13:57   #28
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İmam Hatipleri Yere Göğe Koyamayan Milletvekili... Senin...

ala'turka,
(Haddim olmayarak bir tahminde bulunmak istiyorum.)
Yaşın 40'ın altında,
Tüm çocukluğunu ve gençliğini 1980 darbesinden sonra (Amerika tarafından) körüklenen (Yeşil Kuşak Projesi) dinci propagandalarla,
Atatürk'ün İslamı katlettiği, Kuran'ı okutmadığı, Dini ibadetlere izin vermediği yalanıyla ,beyinleri yıkanmış, hiç bir zaman kendisi araştırmamış, anlatılan masallara inanmış %50'lerden olduğun anlaşılıyor.
Eğer merak edip araştırmış olsaydın,
Faili meçhullere uğrayanların, toplu katliamlarla (Maraş,Sivas, Menemen vb) katledilenlerin hep laik görüşte olanların olduğunu, vatandaşlarımızın din ibadetlerine hiç bir zaman baskı yapılmadığını, tam tersine her Ramazan'da oruç tutmayanlara, mini eteklilere saldırılar olduğunu görürdün amamasallarla uyutulmuş bir insanın kendisinin araştırması zor değil mi?
Üşenme ''Faili meçhul cinayetler veya Türkiye'de toplu katliamlar'' yaz araştır,
Bak bakalım katliamları kimler yapmış, Tutuklananlar (yanlışlıkla, zaman aşımı gibi) uyduruk gerekçelerle nasıl salıverilmiş.
Üşenme araştır...
Not: Linkleriniverdiğim yorumları okumadığına eminim.
Eğer okusaydın, (benim tasvip etmediğim) dini eğitime veya İmam Hatiplere (istemediğim halde) demokratik ülkelerin aksine benim vergimin (zzorla) kesildiğini anlar asıl baskı altında olanın laikler olduğunu, dinci kafaların hem baskı uygularken ,hem de kendine baskı uygulanıyormuş gibi feryat ederek senin gibileri kandırıp ,saflarına çektiklerini algılardın,
Anlaşılan yollarımız farklı, benim yolum LAİKLİK, seninkisini ise sen bile belirleyememişsin...
Yazık senin gibi, yıllarca beyinleri şartlandırılmış gençliğe...
Gözünü aç bakalım dine ağırlık veren İslam Ülkeleri ne halde...
O rejimleri özlüyor musun? Yoksa biz öyle olmayız mı sanıyorsun?
Söyle de anlayalım...