Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.12, 19:48   #28
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: Ankara'yı Sevmek İçin 10 Neden

Yeri geldi. Bugün okuduğum bir yazıyı paylaşmak istedim bu başlık altında

ANKARA KADINI; Gerekirse aç gezer ama şık ve onurlu gezer. Uyanıktır. Zekidir. Her ne kadar bütün kadınlar gibi şeytanla ortaklığı varsa da bunu Noterden tasdiksiz uygular. Gözüne baktımı alır yüreğinin pisini, pasını, kirini, kinini . Kıvırmaz. Oynarken bile karşısında salavat çekesin gelir. Sakarya’da berduş, Bahçeli' de cankuş, Kızılay' da kanatsız uçan kuştur . İzmir' e gitti mi, İstanbullular gibi yerleşmez . Alacağını alır, bir an önce döner. Zira Ankara’ nın kokusu onu çağırır. Zarif kadındır, Sinemaya tek gitmez gitse de muhtelemen tek çıkmaz. Brigitte Bardot gibidir yaşlandıkça gençleşir. Yedigi baliktan, gittiği mekandan, içtiği rakıdan, tuttugu takimdan, sevdigi adamdan vazgecmez.. Geliyorum dedi mi gelir. Gidiyorum dedi mi gider. Delikanlıdır. Nereye giderse gitsin en çok Ankara'yı sever, Ankara’ nın da onu sevdiğini bilir. Yaşadığı şehrin dedikodusunu yapmaz. Uluorta sevişir şehriyle, utanmaz. Sevmeyene kafa tutar. Ve sevdirir Ankara’ yı.. Yani zor zanaattir Ankara kadınını sevmek. YÜREK İSTER…. Yüreği olan buyursun.....

(teşekkürler Ankara-Son Ankara-Son Haber den alıntıdır)

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
CadII'in Mesajına Teşekkür Etti