Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.08.12, 21:39   #14
Jazz
Uzman Üye

Jazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 74
Ettiği Teşekkür: 6991
Aldığı Teşekkür: 4900
Rep Derecesi : Jazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura aboutJazz has a spectacular aura about
Ruh Halim: Yalniz
Jazz - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Gizli Anların Yolcusu | Ayşe Kulin

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ilgın Mesajı göster
Ayrıca ben bu kitabın bir biyografi olduğunu söylemedim, sadece Kulin'in diğer kitaplarında Adı Aylin, Türkan, gibi kitaplarını kastederek söyledim. Yıllarını kitaplara vermiş biri olarak hangi kitabın biyografi hangilerinin kurgu olduğunu bilirim. İthamlarda biraz dikkatli olursak konuları daha iyi anlamış oluruz.
Ben sana ithamda falan bulunmadım; sadece Gizli Anların Yolcusu'nun biyografi değil, kurgulanmış bir roman olduğunu belirttim. Alttaki yorum da sana ait, bir daha oku istersen...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Ilgın Mesajı göster
Kitabı okuyacaklar konudan çok edebi tarafı arayacaklarsa çok ararlar. Biyografilerde edebi ayrıntılar aramak biraz iyimserlik olur. Ama biyografiler insanların daha çok ilgisini çeker. Ben bu kitapta edebiyat dunyasını ilgilendirecek pek bir şey bulamadım. Dar bir çerçevede abes bir konuyu işlemiş. Çerçeveyi biraz genişletse konuyu biraz farklı detaylara soksa daha rahat okunurdu. Kısacası okumayanlar çok şey kaybetmiş olmaz. Ben okuyanlar cephesinde olarak çok şey kazandığımı söyleyemem. Saygılar.

Jazz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Jazz'in Mesajına Teşekkür Etti.