Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.12, 21:31   #81
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster

Attan düştüğü için kaburgalarında 4 kırık , Karaciğeri sürekli sorun , böbrekleri problemli bir adam Atatürk , Sakarya sırtlarında savaşıyor ordusuyla kim takar hastalığı toprak , devlet , millet elden gidiyor....

Sıtma tutmuş İsmeti uykusuzluktan , bırak kahveyi çay yok , siyaha boyadığı sopalarla dövüşen süvariler , tütün yerine ot içen askerler , değil araba at arabası bulamayan kumandanlar...

Ciğerleri su toplar Fevzi , ayağı çatlak cephededir deli Halit , 1.kolordu kumandanı izzettin, 4. kolordu kumandanı Kemalettin it gibi titreyerek ordusunun başında...

29 Ağustos'ta ayaklarında değil bot 2 bez parçası ile özgürlüğe delicesine koşuyor Türk milleti , General Trikopis anlatıyor ''200.000 inanan Türk'e karşı 2 milyon askerim olsada savunamazdım Murat dağını''

Ve bugün haberlerde bir yazı ''30 Ağustos resepsiyonu iptal edildi''?

Sebep: CUMHURBAŞKANI HASTA İMİŞ ?bende hastayım bütün milletim hasta , Senin gibi şeref yoksunu bir insanın işgal ettiği koltuğa daha önce kimlerin oturduğunu bildiğim için hastayım, ve hastalık kangrense atılmalı artık bazı parçalar vücuttan değil mi ?

Çünkü 90 senedir hala birilerine batıyor bu zafer , çünkü bizim zaferimiz onların yenilgileri, onlar mı kim ???

Siz daha iyi biliyorsunuz..

Ben gribim, kemiklerime kadar tüm kaslarım ağrıyor, başım kazan gibi, 7 yaşındaki kızım da hasta hafiften, biraz ateşi vardı sabah.

Ama kendime en büyük boy, kızıma da küçük boy Türk bayrağını pelerin gibi bağlayarak gittim İzmir Cumhuriyet Meydanı' na !

Çok büyük hayalkırıklığı yaşadığımı saklamayacağım; insanlarımızda coşku kalmamış, ortalıkta asker yoktu, 10-15 yıl önceki kutlamaların gölgesi bile kalmamış....

İnsanlar fişleniriz mimleniriz korkusundan çıkmıyorlar meydanlara....
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.