Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.12, 22:13   #1
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Mutfaktan İlk Yardım Kutusu

Mutfaktan İlk Yardim Kutusu

Ufak tefek davalarda, eczane yolunu tutmaniz gerekmez.

Cogu malzemelerde evinizde bulunur, mesela Cay, Kabartma tozu veya Quark.

Bunlar denenmis ve garanti yardim eder.

Soğan mesela ari isirigini dindirir, Quark günes yaniklarinda yararlidir, cildi hem sogutur, halbuki sütün icinde bulunan kalsiyumda iltahap önleyicidir.

Soğani begenmeyenler lütfen Kulaklarini iyi acsin, Ari isirigina sadece yarari degil, kulak agrilarinada iyi gelir.
Suyunun icinde olan yaglar, kulak agrilarini dindirir.

Maalesef bu haber simdi, biraz gec geldi, halbuki Abdullah Gül Efendimizin ne kadar ihtiyaci vardi simdi buna.

Eger gerekirse, haber versin, soganlari bütün duyan deliklerine sokmaya yardimda edebilirdim, böyle birisine Kücük parcalara kesmeyede lüzum yokya, bütün bütün faydasini görürdü.

Daha fazla bilgiler icin burayida tiklayabilirsiniz.: http://www.feelgreen.de/hausmittel-a...48405690/index

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.