Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.08.12, 23:48   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Mutfaktan İlk Yardim Kutusu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Ben soracaktım Jazz sormuş.

Quark nedir?

Sevgili İnsanlık daha fazla bilgi edinmek için verdiğin linki hazır eliniz değmişken çevirip de bizlere sunsaydınız konunuz daha görkemli olmazmıydı?
Vallahide aradim, Türkce kabartma tozu diye bulana kadar, o kadar ugrastimki, halbuki Quarkida bulmustum, Quark yaziyordu.

Acaba kurbaga bagrisimidi diye bile, yeniden sorusturmadim.

Acil oldugu icin su Suvan davasini cabuk yetistireyim demistim kendi kendime, özür dilerim.

Bir dahakine sadece suvanda birakmamaya calisacagim.

Bir dahaki Pazara ciktigimda özellikle Quarkin Türkce ney olduguna dikkat edip, yetistirmeye calisacagim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.