Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.09.12, 16:02   #6
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 1. Cumhuriyet'in Hatası Yok Muydu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Feriha9 Mesajı göster
Serbest bölümde bir tartışma başlatmak istiyorum.
Cumhuriyetimizin karşıtı ya da 2. cumhuriyetçi değilim.
Atatürkçüleri sevmiyorum kemalistlerden uzak duruyorum ama Atatürk'ün yeri bende ayrıdır.
Tarih kitaplarımızı karıştırdığımda pek çok muammaya rastladım.
Önce geneli Atatürkçü olan forum arkadaşlarım yorum yapsın istiyorum.
Ben daha sonra tartışmak için bazı olayları yazacağım.

Örn: Dersim olayı ya da türban vb. sorunlar.
Senin yazdığın bu saçmalıkta yorum yapılacak ne var ki, bizden birşeyler bekliyorsun? Sen bir başlık atacaksın, bizler de hemen sana yanıt vereceğiz öyle mi?

Önce sen tarih kitaplarını karıştırıp rastlamış olduğun o 'çok muammayı' yaz da, biz de ona göre bilelim, gerekirse ve hatta yanıta değer bulursak, yanıtlayalım.

Bunun dışında ReaL'in de dediği gibi Atatürkçüleri sevmiyorsan burada ne işin var? Hatta burada yerin bile yok. Burada olmanın da tek bir sebebi olabilir, o da kışkırtıcı olmak. Buna da izin verilmeyeceğini bilmelisin.

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.