Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.09.12, 01:16   #32
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 1. Cumhuriyet'in Hatası Yok Muydu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Form kurallarını okudum, böyle bir madde görmedim.
İllede muhalefet olacağım diye söylenen cümleye bak. Önce neyin ne için söylendiğini iyice anlayıp, sonrasında birşeyler yazılması gerekir. Atatürkçüleri sevmiyorum diyen kişinin bu forumda yeri yoktur. Elbette zorla kimseyi sevdirecek değiliz, fakat forum başlığındaki bannerde bu sitenin hangi görüşte olduğu açıkça belli. Sonrasında buraya gelip 'Atatürk'e en çok zarar veren onu sevdiğini söyleyen kişiler' tespitinde bulunulamaz.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Atatürkü sevmiyorum demediki, bilakis sevdiğini söyledi
Atatürkçüleri sevmiyorum dedi, arasında fark var, zorlada sevdiremezsiniz herhalde
Anladığım kadarı ile sen Feriha9'un avukatısın.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Feriha9 Mesajı göster
Zaten bu sitenin Atatürkçü olduğunu bilerek geldim. Özeleştiri yapabiliyor musunuz görmek istedim.
Farkındaysanız henüz hiç bir konuda yazmadım sadece hataları tartışabilir miyiz bunu konuşuyoruz. Yüzeysel buluyorsan sebeb bence bu olabilir.

Sen bırak özeleştiriyi falan da, kendi fikrini söyle. Ortada olmayan birşey için özeleştiri yapılmaz. Burada seninle aynı yaşta olanlar da var, senden büyük olanlar da, hepsi de kendi fikri ve düşüncesi ile (aykırı olmadığı sürece) saygı ve sevgi görüyor. Emek verdiğim konuları paylaşmadan önce sizi sınıyorum gibi yaklaşımın ukalaca, böyle bir yetkin bile olamaz. Koy bakalım ortaya şu emeklerini görelim.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.