Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.09.12, 19:19   #38
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33971
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 1. Cumhuriyet'in Hatası Yok Muydu?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Feriha9 Mesajı göster
Atatürkçüyüm deyip bilerek ya da bilmeyerek ;Atatürk'e zarar verenleri gördükçe Atatürkçülerden soğudum.

Sen sapla samanı birbirinden ayıramıyorsan bu ne bizi ne başkasını
bağlar.

Alıntı:
Sitenin genelinin ne olduğu beni ilgilendirmiyor,
Emin ol senin düşüncelerinde bizi ilgilenmiyor. Forumdakilerin fikri ya da ne olduğu seni ilgilendirmiyorsa neden fikir alışverişi yapmak istiyorsun ?

Alıntı:
Atatürk'e zarar verenlere ve ülkeyi kaosa sürükleyenlere sözlerim var.
Şu sözlerini bi söyleseydin çok iyi olurdu. Açtığın konu 4 sayfa olmuş. Senin kendi açtığın konuda bir tek doğru düzgün yorumun yok. Herkes fikrini saygı çerçevesinde belirtmiş ama sen hâla aba altından sopa gösterip duruyor , kışkırtıcı yorumlar yapıyor fakat ısrarla "görüşlerini" söylemekten çekiniyorsun.

Alıntı:
Tercihim sizi rahatsız ettiyse görüşlerim ne yapar bilemiyorum.
Sen hiç merak etme biz her tercihe saygılıyız. Her görüşe cevap verecek ve fikrini belirtecek kadar tahsilli ve donanımlı üyelerimiz, yöneticilerimiz var. Sen 15 gün dinlen sonra gel. Belki biraz düşünür neyin ne olduğu hakkında sağlıklı bir karara varırsın.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.