Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.12, 00:55   #26
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sakarya'da tahliye olan tecavüzcüler alkışlarla karşılanmış

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M.Özen Mesajı göster
Az önce uyardılar beni, "eşekliğime gelmiş, nasıl böyle bi mesaj yazdım bende anlamadım" deyip kendimi kurtarmak istiyorum.

Şaka bir yana, aslına bakarsanız ben insanların başına böyle bir şey gelmesinin, onların empati kurmasını sağlamaya başlamaları için biraz ağır bir bedel olduğunu söylemek istemiştim,, belki siz haklısınızdır, ben gerektiği hassasiyetten uzağımdır, yine de bence iyi dilekleri paylaşmalıyız..
Estağfurullah, bazıları kendi öcülüklerini kamufle etmek için, masum insanları öne sürerler. Bu durumda masum olan ben oluyorum (desem de inanma)

Konuya geleceksek; iyi dilekler iyi insanlar için paylaşılır. Kararı verenlere kızgın olduğum için de, onlar benim için iyi insanlar değil. Ortada söz konusu olan ufak bir kız çocuğu var, diğer tarafta da onun canını yakan bir sürü cani.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.