Konu: Hoş Buldum
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.12, 02:04   #9
M.Özen
Uzman Üye

M.Özen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 658
Aldığı Teşekkür: 4297
Rep Derecesi : M.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Hoş Buldum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Zamana yaydık. Bu mesajında düzelttim.

Zaman içinde düzelmezse görüşeceğiz ama
Aslında şöyle bir durum var ki; mühendis olmamla beraber sözel bir bölümde yüksek lisans yapıyorum , tez yazma aşamasındayım ve son derece bunalmış durumdayım, bence fazla üzerime gelme . Şaka bi yana iş nedeniyle genelde kendi yazılarımı kendim yazmıyorum , yanlış yazanlara da fırça çekiyorum diye beni pek uyaran olmuyor, tabii durum böyleyken bilgisayarda yazı yazmaya ben de alışmaya çalışıyorum diyelim. Lanet olası word büyük harfleri kendi düzenlediği için imla ve noktalamaya dikkat etsem de büyük harf özrümü bir süre kabul ederseniz sevinirim.

Şu da olabilir hataların altını kırmızı ile işaretlersen ben de düzeltebilirim, hayatımda verilen nota hiç itiraz etmedim, genel de her dersten geçebileceğim en düşük notla geçmeye alışkınım