Konu: Hoş Buldum
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.12, 02:11   #13
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hoş Buldum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M.Özen Mesajı göster

Adım Mehmet 30 yaşındayım (aslında değilim ama 3 gün var o yüzden ağzımı alıştırıyorum), bugün bir arama yaparken farkınıza vardım. Uzun zamandır iş nedeniyle zaman ayıramıyordum böyle paylaşım yapılan sitelere, izinli olmanın da rehavetine kapılarak atlamış bulundum, sabrınız için şimdiden teşekkür ederim

İyi eğlenceler
Aramıza hoş geldin Mehmet,
Forum Gerçek'i (şöylesine bir sörf yaparken) farketmen bir süpriz değil, Çünkü Forum Gerçek (Atatürkçü duruşuyla, içerikleriyle, seviyesiyle, olgun yöneticileriyle) farkedilmeyecek gibi değil...
Foruma atlamış olmanın da, izinli olmanın verdiği rehavet ile alakası yok. Forum Gerçek'i birazcık misafir olarak, dışarıdan izleyen birisinin (söyleyecek bir kaç kelam sözü, paylaşacak küçük bir bilgi kırıntısı dahi varsa) aramıza atlamaması mümkün değil...
Tekrar aramıza hoş geldin.
(Daha ilk gününde bile) Çok aktif ve paylaşımcıydın umarım kalıcı olursun...