Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.12, 03:56   #28
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Sakarya'da tahliye olan tecavüzcüler alkışlarla karşılanmış

Zaten bu tür haberleri sık sık görmemizin sebebi devletin tecavüz olaylarına böyle yaklaşımından kaynaklanıyor. Bunun önünü ancak sert cezalarla alabilirsin. Bir kere suçlunun iyi hali diye bişeyin olması bana o kadar saçma geliyor ki. O ******** yapacağını yapmış mahkemede tabiki kedi gibi olacak. Ondan indirim bundan indirim en sonunda hadi git serbestsin

Bunları biz söylüyoruz,konuşuyoruz,tartışıyoruz. Koskoca o mevkilere gelmiş kişiler düşünemezler mi ? Bir milletvekili bakın sırf oğluyla polis arasında çıkan tartışma sebebiyle polisleri tek sıra dizdiriyor. Varsayım yapalım bir Milletvekili kızına tecavüz edildi. Sizce ne olurdu ? Ağırlaştırılmış mühebbet hatta başbakan kızı olursa idam cezası geri gelebilirdi

Yazık arkadaşın dediği gibi ateş düştüğü yeri yakıyor. Üzülüyorum böyle haberlere, insanlıktan çıktık. Zamanında polis kıyafetinde Cafe'ye girip bir kadını şüpheli gibi alıp saaatlerce tecavüz eden haber aklıma geldi ve tabiki Pippa Bacca haberi. Nereye gidiyoruz. Din iman diyoruz. Uçkuruna sahip çıkan yok. Benim için önemli olan insanlık ister yahudi olsun ister hristiyan...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.