Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.12, 02:34   #39
M.Özen
Uzman Üye

M.Özen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 658
Aldığı Teşekkür: 4297
Rep Derecesi : M.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Aşkta Yaş Önemli midir ?

Ben önce bir cevap yazdım, sonra yollamadan diğer cevaplara da göz attım ve anladım ki ben durumu çok farklı algılamışım. Şöyle ki, değerlendirmeler genel de yaş farkı üzerine yapılmışken, ben gerçek aşkın hangi yaşta daha güzel yaşanacağını değerlendirmişim, ki böylesi bence daha konuşulmaya değer olacaktı

Hepimizin çocukluk, bir çoğumuzun gençlik, ve ben gibi bazılarımızın da artık olgunluk dönemi aşkları olmuş veya olmaktadır. Yaşın, aşkın içinde oynadığı rol hayattan farklı yaşlardaki beklentilerin bir getirisi oluyor, mesela lisedeyken sinemaya gittiğinde aldığın hazzı üniversitedeyken aynı evde yaşamaya başladığında, 30 yaşlara geldiğinde ise doğru ve sağlıklı iletişim kurabildiğinde alıyor insan. Böyle olunca da aşk zamanla heyecandan çok güven duygusunu ön plana çıkartıyor, yani 20 li yaşlarda sizi daha çok heyecanlandıran birine aşık olurken 30 larda daha güvendiğiniz kişiye tutuluyorsunuz..

Ne var ki bu da aşkın o kadar da tutarlı bir duygu olmadığının en büyük göstergesi,, ama hakkını da yemeyelim her yaşta güzel bir duygu