Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.09.12, 23:54   #1
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Ben de katıldım aranıza (Cengiz Doğan)

Merhabalar,

Ben aranıza yeni katıldım. İlk olarak sayın Real'in hoşgeldin mesajını aldım. Bir kaç gündür forumu tanımaya çalışıyordum. Yazmak bugüne mahsusmuş. Gördüğüm kadar yaş ortalamasının üzerindeyim. Olsun benim için sorun değil. Profilimde çok eksik var ama öğrendikçe tamamlayacağım. Tabii sizlerden yardım alarak.

Forum da doğru Türkçenin kullanılması konusunda yöneticilerin yaptığı çalışma ve uyarılara katılıyorum. Ben de gerek konuşma, gerekse yazışmalarım da Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat ederim.

Forumda güzel bilgiler ve paylaşımlar var. İnşallah ben de katkı da bulunur ve sizlere faydalı olurum.

Ben Hoşgeldim. Sizler de Hoşbulursunuz umarım. Şimdilik bu kadar yeter herhalde.