Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.12, 00:34   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ben de katıldım aranıza (Cengiz Doğan)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cengiz Doğan Mesajı göster
Az çok biliyorum o durumları. Ben F klavye ve 10 parmak kullanıyorum. Ancak; arada çoklandırıcı ve klavye kablosu olduğundan bazen yetişmiyor. Yani klavye de tuşladıklarımı ekranda göremiyor tekrar tuşluyorum. Bir de bu mesaj bölümü normal wordden farklı olduğu için hizalama hatası yapıyorum.

Him ikinci bir deneyiste anlatmiya kalkayimda, ilerde yanlis anlasilmasin.

Maalesef 10 Parmak yazamiyorum, Türkiye disinda cok Mutfak oldugu icin, su lezzetli yemekleri yerken, devamli Parmak uclarini isiriyorumda ondan.

Tabiki oda bir neden olamaz, Word´te Türkce sözlügüde indirmesine indirdimde, Yurt disinda bulundugum icin Türkce klavyem burada bulunmuyor.

Bir baska nedende, Türkcemizi yeniden ögreniyorum, bir zamanlar fazla paslanmasina izin vermistim.

Forumun yardimi ve hosgörüsüyle, eskiden gezdigim forumlari bile bayagi solda biraktim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.