Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.12, 01:57   #9
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kaza mı Var? Yüzde 93 Sürücü Erkektir!

Biraz önce Florya'dan Ümraniye'ye kendi aracımla geçtim ve bayan sürücülerin rezil araba kullandığını söyleyebilirim rahatlıkla. Ne yan aynaları kullanıyorlar ne sinyal veriyorlar. Sol şeritte vitesi almış ikiye gidiyor ve bu esnada ya telefonla konuşur ya şoför mahallindekiyle sohbet eder. En sol şeritteyken sinyal bile vermeden birden insanın önüne kırıyor direksiyonu. Yahu sinyal ver. Ya da sağdan git madem ki yolun o yönde. Deli oluyorum hemcinslerimin trafikte ki bu vurdumduymaz hallerine.
Çok nadir olarak iyileri var, ama gerçekten ender rastladım.

Bu istatistik çok ama çok yanlış bence. Kaza mı var? Kesin o kazanın olma nedeni bir kadın sürücüdür.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.