Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.12, 02:07   #12
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kaza mı Var? Yüzde 93 Sürücü Erkektir!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sayler Mesajı göster
Biraz önce Florya'dan Ümraniye'ye kendi aracımla geçtim ve bayan sürücülerin rezil araba kullandığını söyleyebilirim rahatlıkla. Ne yan aynaları kullanıyorlar ne sinyal veriyorlar. Sol şeritte vitesi almış ikiye gidiyor ve bu esnada ya telefonla konuşur ya şoför mahallindekiyle sohbet eder. En sol şeritteyken sinyal bile vermeden birden insanın önüne kırıyor direksiyonu. Yahu sinyal ver. Ya da sağdan git madem ki yolun o yönde. Deli oluyorum hemcinslerimin trafikte ki bu vurdumduymaz hallerine.
Çok nadir olarak iyileri var, ama gerçekten ender rastladım.

Bu istatistik çok ama çok yanlış bence. Kaza mı var? Kesin o kazanın olma nedeni bir kadın sürücüdür.

Anladım, sen ReaL'in resmini çizdiği bayan sürücülerdesin Sayler. Tin tin giden, kurallara uyma çabasında olan

Trafikte aynaya bakmadan, birden yandaki şeride geçmeden, arkadakini yok saymadan, sinyal vermeden araba kullanmanın zevki mi olur?

Erkekler aynen böyle kullanıyor arabayı
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.