Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.12, 00:48   #28
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kaza mı Var? Yüzde 93 Sürücü Erkektir!

O "sağlama" konusunda haklısın mediter.. zaten sağdan geçen motosikletli mutlaka risk alıyor demektir bende bunu bazen yaptım yalan yok.. sonuçta en kötüsü kaza gerçekleştiğinde araç sürücüsü kaç çizik olduğunu sayarken motorsiklet sürücüsü ise vücudunda kaç kırık olduğunu sayıyor..

Sonuçta bizim hata yapmamız yine bize mal oluyor ama araçların yaptığı hatalarda yine bedeli fazlasıyla ödeyen biz oluyoruz hele türkiye gibi yerde her önüne gelene araba ehliyeti veriliyorsa..(Her motosiklet sürücüsü gibi benimde başıma gelmiş bir kaza geçmişim var)

Konuyu saptırdım biliyorum neyse buda son cümlem olsun..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.