Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.12, 01:16   #11
Papazulya
Bal Yazmalı

Papazulya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 100
Ettiği Teşekkür: 2928
Aldığı Teşekkür: 6731
Rep Derecesi : Papazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura aboutPapazulya has a spectacular aura about
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Evlenince Aşk Mutlaka Biter

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Tecrübe konuşacak iyi dinleyin

6 kez evlenip 7.'ye yelken açan bana göre, aşk hiç bitmiyor.

Bitmiş olsa 7. ile ne işim olurdu değil mi?

**

Şehir örneği iyi olmuş ta yaşadığım şehre aşkım hala bitmedi. Oysa ben koca İstanbul'da daha bir duvarı veya bir kaldırımı sarılıpta öpmedim.

Başlıkta ki "mutlaka" kısmı çok iddialı olmuş. Önce evliliğin sonra aşkın bittiğini de çok gördüm...

Takılmayın böyle şeylere. Bittiği yere kadar yaşananlar güzel oluyor valla. Elinizde aşk varsa yaşayın gitsin...

Bitmiyo demek yanlis olur sendeki duruma. Bitmeseydi statik kalirdi 1. de. Bitiyo kullerinden yeniden doguyor demek ki. Bayagi bi doguyor hemi de. 7 he mi? Heyy masallahh. Hurmuzemin mubarek