Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.12, 14:59   #329
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Az önce İçişleri bakanının gevşemiş halini gösteren bu resmini gördüm ve geldim buraya... Şu herifteki keyfe bir bakın Allah aşkına... (kaç kez ve neler yazdım devamında ama sildim hepsini)

THY' de türbanlı hostes dönemi de başlamış. Şimdilik yerde görev alan öncü!!! iki hostes ile başlayan bu dalga, Ülkemizin dünyaya açılan bir penceresini daha gericilere teslim edişimizin ilk adımıdır. Apronda deve kesimi ile başlayan icraatlar devam etmekte...

Isparta'da kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla kafa kesip köy meydanına atan ve daha sonra 7 aylık bebeği doğurmak istemeyen kadın davasında bugün de öldürülen adamın eşi konuşmuş.

3 yıldır kocasıyla o kadının ilişki içinde olduğunu, hatta kendisinin de onları sevişirken yakaladığını söylemiş. En ilginç tarafı ise doğacak çocuğun kocasından olduğu belirlenirse kendisinin o çocuğa bakabileceğini söylemiş...

Kendinize ne kadar bakabildiğiniz, ne kadar insan olabildiğiniz ortadayken inanıyorum ki bu yetkililer de o çocuğu sizin şefkatli!!! ellerinize teslim eder.

Kayseri'nin Tavas ilçesinde bir caminin kapısında "Kişiye hanımını neden dövdüğü sorulmaz" yazıyormuş... Hadis olduğu iddiasına karşılık uzmanlar bunun uydurma OLABİLECEĞİNİ söylemişler. Müftülük çok üzülmüş o yazı yüzünden ve yazıyı kaldırtmış.

Peki o uzmanlar kimlermiş ve böyle bir sözün peygamber'e mal edilmesinin dayanağı neymiş? Bu konuda tabi ki bir bilgi ve olayın aydınlatılmasıyla ilgili bir çalışma yok.

Sanırım müftülük sadece olayın basına yansımasından rahatsız olmuş ve o yazıyı kaldırtmıştır. Önemli olan sözün neye hizmet ettiği onlar için. Dinde ki yeri önemli mi?

Şu Alişan'a tam üzüleceğim ama son anda vazgeçiyorum. Demet Akalın'la girdiği polemiklerin başlıklarına denk gelip okuyorum. aklıma da "şey şeyi kenefte bulurmuş" sözü geliyor her seferinde. Nesi yorumlanır ki bunların başka türlü...

7x Bond bildiğimiz Cemis Bond, hani şu enfes kadınla... şey enfes hareketlerle dövüşen, tüm kötülüklerin anasını... ikş hareketle deviren Bond iki karısından dayak yediğini açıklamış...

Hayranlarından olmadığıma şükürler olsun.

Kahvem bitti ve beni kesmedi. Ben ikinciyi hazırlamaya gidiyorum.

Sevgi ile kalın...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.