Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.12, 16:17   #128
İklim
Uzman Üye

İklim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 11
Ettiği Teşekkür: 10147
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : İklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardırİklim şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Her katılımcı arkadaşın okumasını rica ediyorum...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Burada özel olmayan yönetici mi var?

Çok pis alındım...

İklim önemli olan harcanan çaba. Hangimiz hata yapmıyoruz ki!..

Önemli olan bildiğin kadarını yazıya dökmek için uğraşmak, tembelliğe sığınıp çalaparmak yazmamak ve dilimizi yozlaştıran net ağzına bulaşmamak...

İçinde "Türk" geçen herşeyin yozlaştırılmaya çalışıldığı bu ortamda, değerlerimizin en kutsallarından birine sahip çıkmak için gereken çaba ve hassasiyeti göstermeye çalışalım, göstermeyenleri dövelim.
Benim cabamda bu Ama yeterince egitimini almadigin bir konuda profesyonel bir basari beklenemez insanlardan.Bu konuda gercekten cabalıyorum.En iyisini yapmak ve dilimize yakısanı yazabilmek adınaDövüs konusunda iyiym dövermiyim dövülür mü bilmiyorum
8 Üyemiz İklim'in Mesajına Teşekkür Etti.