Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.09.12, 21:24   #41
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: Serseri Gezgin

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Selam Canlar^^

Kendi aptallığım sonucu bir kaza geçirdim..aptallıktan kastım çok içmemden kaynaklanıyor.. sonuç hatırlayamadığım bir kaza... başımda bir kaç sıyrık bacağımda bir çatlak.. (2 kattaki o lanet balkondan atlamanın sonucu)

Bunla kalsa iyi ailemden yediğim tonla fırçanın yüküde var omuzlarımda.. (evet güzel bir cümle kurmayı başardım sonunda.. )

Sonuçta sizide merakta bıraktırdım keşke merak etmeseydiniz yok yani ne diye merak ediyorsunuz anlamadım ki.. şaka bir yana bu kadar mesajı bir arada görünce bir yandan korktum bir yandanda ister istemez sevindim hoşuma gitti yani..

hepiniz sağolun varolun bu aralar aranızda fazla olamayacağım hastaneye bir kaç kez gidip gelme durumları olacak.. ve ailemler ne zaman beni evlerinden azat ederlerse forumda sürekli olabileceğim o zamana kadar sadece ablamın laptopundan ara sıra sizlere seslenebilirim yazabilirim düşünebilirim vs vs..

Durum bu... umarım açıklayıcı olabilmişimdir..

Son olarak vurun ama öldürmeyin beni diyorum

Herkese kucak dolusu sevgilerimle..
Çok geçmiş olsun abisi Allah beterinden korumuş seni bize bağışladı.

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.