Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.09.12, 23:28   #62
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: FG'nin Efsanesi Lale Yuvaya Döndü...

Hoş Geldin LaLe,

Forum Gerçek’in sevilen adminlerinden Lale, yurtdışındaki hayranlarının ısrarı üzerine çıktığı Avrupa seyahatından yurda döndü.

Avrupa dönüşü kalabalık bir medya topluluğu tarafından karşılanan Lale’ye bir medya mensubu, (ismini açıklamadığı bir başka adminin) Forum Gerçek üyelerini , ‘’Hoş Geldin Demeyenin …’’ diyerek tehdit ederek, sayfa sayısını arrtırdığı ve ‘’Benim Hoş Geldin sayfam, daha fazla, Oh, sefam olsun!’’ türünde konuştuğunu söyleyince:
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Smyrna Mesajı göster
Nasıl 6'da kalmış.

Lütfen cicim.

12. sayfadayız.
Milyonların gönlünde taht kuran ,mütevaziliğiyle ün yapmış Lale Hanım ‘’Hahhh, hayyytttt!’’ diye mütevazi kahkahasını atarak;

-Ben, gösterişli karşılamalardan hoşlanmam, bu nedenle sessizce kimseye haber vermeden gider gelirim. Üstelik hayranlarımı, ‘’Hoş geldin!’’ mesajı yazmamaları konusunda uyarıyorum. Yoksa bir saat içinde yazılacak binlerce sayfa ile Forum Gerçek’in serverları çökerdi.’’ Dedi.

Aşağıdaki fotoğrafta ise, iki haftadır, gözü yollarda Lale Hanımı bekleyen hayranlarını görülmektedir.

Tekrar hoş geldiniz LaLe Hanım…