Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.12, 03:31   #72
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131140
Aldığı Teşekkür: 42555
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: FG'nin Efsanesi Lale Yuvaya Döndü...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum; Sevgili Mediter benim Hoşgeldin konumu hortlatmak isterken, yanlış konuyu hortlatmış. Benim bu konudaki hoşgelmişliğim, bir hastalık sonucu olandır. Nereye gitmiştin diye soran arkadaşlara da yanıt verilmiş oldu böylelikle

İnsanlıkarayan, mümkünse benim saçlarımı aşağıdaki resimdeki model gibi yapıver. Medusa ile aşık atmak istiyorum, saçlar da uzun mümkün olur

-

Tabiki hersey mümkün, sadece usta baslarinla konustugumda, su saclarin uzunlugunu söyle 1,20 Metre olabilecegin kanisina vardik..

Masallah yani, o kadar sac varsa , sayet yoksa hemen Hindistandan sac siparis yapmam lazim , sac eklemesinide kuafür dükkanimizda yaptigimiz icin.

Tabiki yok bu pahali gelir dersen , ilk önce git derim bir Kayseriye, su Essekler sucuk yapilmadan, kes su kuyruklarini, bu sefer onlari ekleriz.

Biraz sürer, ama tabiki yapilabilir.

Sadece garanti vermedigim, su esseklerin geni üstün gelipte anirmaya baslarsan , is burada yarim kalabilir.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.