Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.12, 12:01   #34
MaRe
.... Meczup ....

MaRe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 152
Aldığı Teşekkür: 349
Rep Derecesi : MaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerdeMaRe Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erkekler mi Yoksa Kadınlar mı Daha Çabuk Unutur?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M.Özen Mesajı göster
Algıda seçicilik bu olsa gerek bir kadın unutulmaz olur dedim Biri birbiri kadın olur demedim. Benim cevremde bir sürü kız arkadaşımın unutamadığı adamlar var. demek kı ya ben fena kandırılıyorum ya sen ıstısnasın bı tıyo ver de ben de bosa sevkat gostermeyeyım barıı
Kilit kelimeyi söylemişsin zaten " şevkat " Ben istisnayım demedim genel konuştum ve tabii ki istisnalar vardır ama çölde kum tanesi.

Tıpkı senin kız arkadaşlarından gördüğün gibi olayları bende erkek arkadaşlarımdan görüyorum ve her ne kadar yeni bir ilişkiye başlasalar bile unutulmayanın adı mütemadiyen ağızdan düşmüyor. Bayan arkadaşlarım ise bir süre ahlanıp vahlanarak ( abartıp ağlama seansları yaparak ), yeni gelen kişiye illa ki alışıyor. Daha önce de dediğim gibi kadın kimden sevgi, şefkat, ilgi vs. görürse ona bağlanır bu yüzden çabuk unuturlar.

MaRe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz MaRe'in Mesajına Teşekkür Etti.