Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.12, 13:19   #38
M.Özen
Uzman Üye

M.Özen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 658
Aldığı Teşekkür: 4297
Rep Derecesi : M.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmedeM.Özen muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Erkekler mi Yoksa Kadınlar mı Daha Çabuk Unutur?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MaRe Mesajı göster
Kilit kelimeyi söylemişsin zaten " şevkat " Ben istisnayım demedim genel konuştum ve tabii ki istisnalar vardır ama çölde kum tanesi.

Tıpkı senin kız arkadaşlarından gördüğün gibi olayları bende erkek arkadaşlarımdan görüyorum ve her ne kadar yeni bir ilişkiye başlasalar bile unutulmayanın adı mütemadiyen ağızdan düşmüyor. Bayan arkadaşlarım ise bir süre ahlanıp vahlanarak ( abartıp ağlama seansları yaparak ), yeni gelen kişiye illa ki alışıyor. Daha önce de dediğim gibi kadın kimden sevgi, şefkat, ilgi vs. görürse ona bağlanır bu yüzden çabuk unuturlar.

Vay bre ,, bu cok gaddarca, yanı bızım ıcın bıle en az bır kadın vazgecılmezken sızın bu kadar umursamaz olmanız.. Bır de erkeklere kızıyorsunuz bır gun orda oburgun burda dıye

Baksana bız kendımızı dusunmezsek sız bızı hıc dusunmuyormussunuz..