Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.12, 02:01   #335
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

"Ülkede değildim" demiş...

Şimdi "forumdaydın ama" desem başıma iş alacağım kesin. Bu aralar başımın işleri bitmek bilmiyor, ekstra yükleme yapmayayım. Akıllı adam olmak zor zanaat vesselam...

Madem yazmaya başladım konunun özüne bağlı kalmak babında 3-5 kelam edeyim...

Memleket meselelerine girsem gecenin bu vakti, hem canımı, hem canınızı sıkmış olacağım. Memlekette iyi bir şey olsa tamam da, olan varsa bile bize denk gelmiyor sanırım...

Orhan Gencebay'ın albümü çıkmış. Sunum, ambalaj, dizayn hepsi harika. Bir de şarkıların içine edilmemiş olsaydı süper olacakmış. Severek dinlerdim bir zamanlar her şarkısını ve sözlerinin güzelliklerini hala seviyorum...

Ben topraktan bir canım senin gibi
Çiğnesen ne farkeder yolun gibi
Dil söylemiş kalp kırılmış
Ha bir eksik ha bir fazla
Ne farkeder ki!..

Sadece aklımda kalanı yazıp kopya falan çekmedim. Hata varsa bana ait... Şu sözlerin güzelliğine bakın. Tamam siz beğenmediyseniz ben beğendim, ben bakıyorum o zaman...

Girizgahı da şöyleydi yanılmıyorsam...

Ben toprağın sinesinde insan denilen bir canım
Hem düşünür hem severim
Budur taştan farklı yanım.
Her maddenin zerresini bedenimde taşıyorsam
Ben ne bir taş, ne bir ağaç
İnsanlığımla insanım...

Üstteki de, bencileyin aklında kaldığı gibi klavyeye alınmıştır...

Ne denebilir ki bu sözlere. Hele hele günümüzün "Elvan Daltonlar" 'nı da dinledikten sonra...

Gece gece bu kadar yeter. Ben gidip iki mani daha yazayım...

Lale, manilere geliyorum kaçççççççççç

Yok ya!.. Şöyle bitiriyordum...

Kerevizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.