Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.12, 04:53   #94
Özgü®
Üye

Özgü® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 35
Aldığı Teşekkür: 139
Rep Derecesi : Özgü® Karimasını arttırmak için doğru yerdeÖzgü® Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Yaratılış ve Evrim

Evrim'e inanmıyorum

Var Oluşmuzun Sebebi Uzayda Tam Doğru Yerde ! Yani Güneşten 150 milyon km uzakta olmamızdır.
Dünya Bulundugu Yerde Olmasaydı Neler Olurdu ?
Güneşe Daha Yakın Yada Daha Uzak Bir Yörüngede Olsaydık ! Nasa Bilimcisi Luiz H. Bu Konuyu Düşünerek Anlaşılan Bolca Vakit Geçirmiş.
Çogu İnsanın Fark Etmdiği Şey, Yaşam İçin Doğru Yerde Olan Bu Gezegen'de Bulundugumuz İçin, Ne Kadar Şanslı Oldugumuz.
Eger Yörüngesi Ufacık Kaysaydı Dünya Nasıl Görünürdü ?
%5 oranında Güneşe Yaklaşırsak ! Kavurucu Sıcak Dünyanın Tüm Yüzeyini Kurutur Dünyayı Yakıcı Bir Çöle Dönüştürdü.
%10 Daha Uzakta Olursak Gezegenimizi Dondurup Buzullarla Kaplı Olan Çoark Bir Araziye Dönüştürürdü.Dünya Su Bulunması Ve Hayatın Varolabilmesi İçin Tamıtamına Çok Doğru Bir Yerde.
Chon Jhambers Ph.D
Research scientist
Bu Kadar Büyük Bir Güneş Sisteminde Gezegenimiz'de Yaşamın Gelişmesi için Tam Tamına Olması Gereken Yerde Olma İhtimali ?.
Bu Düşünce İle Sizi Başbaşa Bırakıyorum .

Diyeceksinki şartlar bir araya geldi, ve her şey şartların bir araya gelmesi ile oluştu.
Hayır bu aşamada tesadüfe yer yoktur, şansın adı bile geçmez.
Doğuştan kör bir insana yeşil rengin varlıgını kabul ettirmedeki mantık ile, Allah'ın varlıgını kabul etmek o kadar mantıklıdır.
Kör ne kadarda ben görmediğim şeye inanmam desede yeşil renk vardır gerçeğini değiştiremez...

Anlamak isterseniz bu size yeter

Sevgi ile kalın
Özgü® isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Özgü®'in Mesajına Teşekkür Etti.