Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.12, 14:12   #1
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 935
Ettiği Teşekkür: 79390
Aldığı Teşekkür: 36792
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Fikirci
Standart Berkant hayatını kaybetti..

Samanyolu' şarkısı ile bir döneme damgasını vuran ünlü sanatçı Berkant yaşamını yitirdi.

Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören 74 yaşındaki şarkıcı Berkant Akgürgen, bu sabah İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Ağustos ayından bu yana Şişli'deki Özel Memorial Hastanesi'nde tedavi gören Berkant'ın, akciğer tümöründeki ilerleme nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

İŞTE BERKANT'IN EFSANE ŞARKISI WEB TV

"CUMA GÜNÜ YANINA GİREMEDİM"

Gazino Show konserleri kapsamında Berkant’la birlikte çalışan ve ölüm haberinin ardından ulaştığımız, radyo programcısı Hakan Eren hurriyet.com.tr'ye açıklama yaptı. Eren, “Birkaç aydır Memorial Hastanesi'nde tedavi gören Berkant'ı sürekli ziyarete gidiyordum, en son Cuma günü gittiğimde durumunun ağırlaştığını öğrendim ve yanına giremedim. O gün eşiyle konuşmuştuk durumunun kötü olduğunu söylemişti” dedi.

Kaynak

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.