Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.10.12, 18:24   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131279
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Osmanlı | Atilla Bleda

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi sancar-han Mesajı göster
Şarkı Hakkında yorumlarınızı okudum teşekkürler fakat, yazdıklarınızakatiyen katılmıyorum teşekkür ederim.

Sanirsam, kendi calismalarindi bu.

Keske altina, birde yazili olarak katkida bulunsaydin.
Cis-tak yüzünden anlasilmasi zorlasiyor.

Onun icin sadece anladigim kadariyla cevap verebilecegim.
Eser olarak biraz daha calisman lazim diyebilirim, bir Rapci söylediklerinin anlasilmasina dikkat eder, Müzigide katkisi olur. (Destekleyici)

Mana olarak, birazcik daha ileriye gitmen lazim, Osmanli ölüm fermanini, Zionistlere ve Yünanlara yöneldigi icin imzalamisti.

Halbuki onu oraya getiren güce ihanette bile bulundu!.

Tabiki burada birde yasini düsünüpte, ayip demiyorum.
Sadece simdiki durumunda, üzerine biraz daha calisman lazim diyebiliyorum.

Tarihsel bilgi olarak Microsoft Encartaya bir baksan, Vikipediyada bakabilirsin ama sadece vikide olan yazilara hep kanma diyebilirim.

Tabiki simdide bende senin yorumunu beklerim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.