Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.10.12, 23:26   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Osmanlı | Atilla Bleda

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Karagöz Mesajı göster
Sadece şuradaki Tarihimizle Yüzleşmek serisini bir okumanızı tavsiye ediyorum. Osmanlı'nın halka yaptıklarını değil, kendi hanedanı içerisindeki caniliğini ve vahşetini biraz daha idrak edebilirsiniz. Söylediklerime katılıp katılmamanız önemli değil. Önemli olan gerçeğe katlanıp, katlanamadığınız... Osmanlı tarihini biraz hamasetten uzak, nesnel bir şekilde incelerseniz, övünülecek çok yanları olduğu kadar, eleştirilecek de çok yanları olduğunu görürsünüz...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi sancar-han Mesajı göster
Anlıyorum Fakat Konunuzla İlgilenmiyorum

Nedeni: Bildiğim Bilgiler Yetiyor,Anlatılacakları Biliyorum Osmanlıyı Seviyorum Sayıyorum VeOsmanlıyı Kötülemenizi Dinlemek,İzlemek Okumak İSTEMİYORUM Teşekkürler...

Sanirsam burada tarih problemi degil, bir müzik problemini tartismak lazim.

Tarihte olan yanlisliklarini, zamanla düzeltebilir.

Besteleme ve seslendirme problemi burada tartisilmasi lazim diye düsünüyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.