Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.10.12, 06:36   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42574
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Nazi Mareşali Wilhelm Keitel

Nürnberg mahkemesi ilk olarak iyi bir dava olarak düsünülsede, sonunda soguk savasin kurbani oldu.

Nazi büyüklerinin, isimlerini bilmek isteyen varsa, Braunbuch olarak arastirma yapsin. (Büyüklügü 10 MB yakinlarinda)

Cogu isimler, sonradan CDU parlamenterlerinin icinde yerlerini, sonradan yeniden buluyorlar.

O zamandan en az bir Nazinin Özel mektuplari ellerimde, bunlar 1800´ün sonlarindan basliyor.

Bir zamanlar, Posta pulu olarak, degerli olduklarini zannetsende, Pullarini kopartip, gerisini atmiya kiyamadim.

Bir gazete parcasida, birinci dünya savasindan kalma, bir saklanmis sise icinde bulmustum.

Sanirsam icinde bir kod olmasi lazim, cünkü üzerinde belirli uzaklikta igneyle delinmis yerlerinin farkina vardim.

Simdiye kadar ama ne, bunlarin üzerine arastirma yaptim, merak salmis olsam bile.

Hepsi celik kasa icinde.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.