Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.12, 15:07   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161454
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Arkadaşlara ve kızıma veda

Aakınaksoy..

Birçok şeyden yakınmışsın, haklılık yönlerinde yok değil. Ama hangi birine yanıt vereceğimi bilemedim..

Burada yaşı ön plana çıkartmadan kişilerin fikirlerine göre değer vermeyi yeğledik, aksi olsaydı saygı ve sevgi nedenleriyle kimse kimseye karşı yanıt yazamaz hale de gelebilirdi...

Şunu da eklemek isterim, burada her yaştan insan var.. Profilinde belirtilen yaş doğru ise 5-6 yaş fark ile en büyüğümüz sen oluyorsun

Kendiniz de demişsiniz, Ressamlar Bölümünün hayranı olduğunuzu biliyorum. Herkesin ilgi alanı farklı işte.. Çok yumuşak olmamıza rağmen yine de despot olarak tasvir edildiğimizi de biliyorum..

Siyasi konularda da çok yazdık çizdik, belli bir yerden sonra artık tekrar olmaya başladı...

Bu yazdıklarınızı veda yazısı olarak değil de bir iç dökme, dertleşme olarak görüyorum..

Bak işte, biraz daha tanımış olduk sizi, fena mı..

(Yine beğeneceğin bir ressam konusu peşindeydim, hazırlamam bak, zira 1 hafta sürüyor.. )

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
24 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.