Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.12, 18:02   #8
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Arkadaşlara ve Kızıma Veda

Sevgili Akın Aksoy,

aslında bu tür veda yazılarını sevemedim ve hala sevmiyorum. Ama bu yazı bir istisna oldu benim için...

Gidersiniz veya gitmezsiniz tabi ki tercih sizin. Ama giderayak bile, bu kadar güzel yapıcı eleştirilerde bulunmanızı çok sevdim ve yazmadan edemedim bu konuya...

Umarım bu kararı bir kez daha gözden geçirir ve haklı olduğunuz bazı eleştirinizde, yapılan hataları bu şekilde harika bir üslupla gözümüze sokmaya devam edersiniz.

Nasıl olsa bakacakmışsın yine buralara. Pek te gitmişsin gibi düşünmeyeceğim için ekstra bir "Hoşçakal" yazmak gelmedi içimden.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
22 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.