Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.12, 21:36   #16
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Arkadaşlara ve Kızıma Veda

İş yerinde bir ara kaçamak foruma girdim. Top 15 de ilk gözüme batan sizin yazınız oldu. Başka bir sayfada küçülterek yazınız açıp okuduğumda birden gardım düştü.

Yazdıklarınızı eleştiri olarak algılamadım. Yapıcı bir nitelikte ve düşündürmeye sevk ediyor.

Bir çok konularımız var emek vererek paylaştığımız. Gerek resimleri olsun gerek metni olsun araştırılması ve hazırlanması aylarca süren. Bunu sizde fark etmişsiniz. Konuyu gösterime sunduğumuzda bir bakmışsınız top15 de bile değil. Diğer konuların arasında kaybolup gitmiş. Ta ki birileri gelip buluna kadar.

Hoşbeş konuları sayfalarca sürerken, toplumsal konularda fikir teaatisinde bulunulmadan kapanıp gidiyor. Haklısınız.

Çok yazılıp çizildi tartışıldı. Sürekli kendimizi tekrar ettik durduk. Doğru bildiklerimizi haykırmaktan çekinmedik.

Ama bir yere kadar. Gün boyu zaten bu tür konuların içindeyiz. Sürekli çevremizdekilerle tartışıp duruyoruz. Medya da verildiği kadarı ile izlenip, okunuluyor. Akşam da burada aynı şeyleri görünce, değerli arkadaşlarımız ve bizler ister istemez diğer konulara geçiş yapıyoruz.

Buna bütün günün vermiş olduğu stresi bir kenara bırakıp biraz da olsa tebessüm etmek diyebilirmiyiz?

Gönüller sizin hep burada bizlerle birlikte olmanızı, bizlerin eksikliklerini gösterip tamamlamamıza vesile olmanızı ister.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.