Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.10.12, 22:50   #20
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Arkadaşlara ve Kızıma Veda

Kültürlü, bilgili, uslüplü, saygılı Atatürkçü görüşe sahip insanların bir arada olmasını diliyordum, bir nebze de gerçekleşti gibi...

Yazıda her ne kadar övücü taraflar var ise de uyarı ve eleştiriler de var.. O kadar da olacak.. Burası sadece boş vakitlerimizde vakit harcadığımız kah güldüğümüz, kah eğlendiğimiz, kah bilgilendiğimiz, herkese, her yaştaki insanlara açık bir platform..

Yönetici arkadaşlar hem forum tadını alıyor, hem de hiç bir çıkar gözetmeksizin, bilakis bazı duygularına gem vurarak, aşırı yorularak siteye emek sarfediyor... Eksik gediklerimizi biliyoruz, ancak en azından şimdilik elimizden bu kadarı geliyor... Malum hepimizin belirli bir işi var..

Bu tatlı sitemkar yazı bile bir yere geldiğimizi gösteriyor...

Belli mi olur, bir bakılmış, ben bile sessiz sedasız köşeme çekilir olurum...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
17 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.