Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.10.12, 09:58   #278
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Şu An Okuduğunuz Kitap?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Planner Mesajı göster
Benim aklımda da bu kitap için hep bir Olric ismi kalmıştır. Zihnimde çok mu fazla büyütmüşüm acaba, ki geçen Olric ile konuşmalar beni tatmin etmedi? Değişik bir deneyim oldu benim için. İlgi ile devam ediyorum ve mutlaka tavsiye ediyorum.

Ben de teşekkür ederim, kitabın kalınlığı korkutmasın. Zira kalınlığını gözardı ettirecek kadar enteresan bir kurguda..
Kitabın kalınlığı beni hiç korkutmaz. Aksine kalın kitapları severim. Kitap okurken eskisi kadar motive olamıyorum. Gözlerim çabuk yoruluyor ara vermek zorunda kalıyorum. Başka şeyler araya giriyor. Kopuyorum.

Kitabı ezbere almadım zaten. Daha önce yazdığım gibi yorumlarını okuduktan sonra almıştım. Kışa giriyoruz artık. Okuma şansım yükseliyor. Başladım mı? Gözlerim yorulmazsa bir kaç yüz sayfa okurum. Gençken olsaydı iki seferde bitirmiştim. Saygılarımla. İyi okumalar.