Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.10.12, 03:04   #3
Karagöz
Uzman Üye

Karagöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 327
Ettiği Teşekkür: 1986
Aldığı Teşekkür: 8997
Rep Derecesi : Karagöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmedeKaragöz muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Alice Liddell - Alis Harikalar Diyarında'nın İlham Kaynağı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Peter Pan'a da ilham kaynağı olan biri varmış meğer. İsimler falan hayal ürünü sanıyordum.

Lale bahçeleri de benden ilham alınmıştır

Küçük Alis'in 4. fotoğraftaki haline bakınca, Lewis Carroll hakkında söylenen; "sübyancı, sapık" iddialarının doğru olduğuna inanmaya başladım. Kaldı ki bunun dışında fotoğraflarını çektiği tek küçük kız da Alice değildir...

Küçücük bir kıza böyle poz verdirmek nasıl bir ruh halidir artık size bırakıyorum.

Hadi yukarıdaki pozu geçtim, bunu sapıklık değil de sanat olarak adlandıranlar olur mu acaba diye merak ediyorum

Bu son fotoğrafında da Alice Liddell, sanırım sapık Carroll'un kendisine verdiği Lsd'nin etkisinde...

Lewis Carroll LSD müptelası bir adam olduğundan, minik Alice'e bu uyuşturucudan tattırıp, onun hayallerini, bir hikaye gibi yazdığı söylenir...