Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.12, 01:39   #27
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 66 aylık meselesi ve çarpıtmalar

Sevgili Hangar18,

ben de din tartışmaları konusunda farklı düşünmüyorum. Ama kim neyi niçin yapıyorsa inancı uğruna yapmıyor mu bu konularda?

El-Kaide üyesi ile ben tabi ki bir değilim ama sonuç olarak aynı kitabın neferleriyiz ve herkes kendine göre bir yorum getirmekte.

Herkesin yaşadığı müslümanlık, hıristiyanlık veya her ne ise farklılıklar gösterir. Müslümanlık içinde sınırlı tutarsak olayı, kimin yaşadığı şeklinin en doğru olduğuna biz karar veremeyiz ki?

Sonuçta bir çok müslüman toplumunun yaptığını ben lanetle karşılamakla beraber, yine de onlara bir derece veremem.

Sonuç olarak bunu değerlendirecek ve hesabını soracak her inancın bir yaratanı var. İtirazım bu noktada "orta sınıf müslüman" benzetmesine...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.