Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.12, 17:08   #337
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Bugün 13 ekim 2012 cumartesi, Banemin iyi bir hafta sonu diler...

Bir zamanlar Demirbank' ın radyo anonsu olarak kullandığı reklamlardan alıntıyla bir programıma daha başlıyorum sayın okuyucular.

Klavyede bendeniz Banemin, monitörde sizler, monitör arkasında duvar, yanlarında iki hoparlör, tasımda kahve, kül tablamda sigara ve en içten gelen duygularımla bir kez daha "Merhaba"...

Bundan 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Sezer'in "ulusal çıkarlarımıza aykırı" diyerek veto ettiği Türk Petrol Kanunundaki değişiklik tekrar gündeme gelmiş. Yapılan değişiklikle kanundaki " MİLLİ MENFAATLERE uygun olma" ibaresi çıkarılmış ve yeni düzenlemeyle ruhsat sınırlaması kaldırılarak, herhangi bir şirket tarafından karasularımızın tamamen kapatılıp, 50 yıl boyunca tepe tepe kullanabilmesinin de yolu açılmış.

Sadece bununla kalmayan bu yeni düzenleme, TPAO'nun satılabilmesinin önündeki engelleri de kaldırmış...

Milli menfaatlere uygunluğun yerine PAZARLAMACI başbakanın menfaatleri getirilmiş kısacası. Ülkenin tüm değerleri gibi bunu da satmakta bir beis görmeyen bu kişi için söylenecek uygun kelimeleri söylemeye kalksam başıma bir sürü iş açılabilir.

Ama herşeyimizin satıldığı böyle bir durumda, milletçe "yeter ulan artık!" demek için en son neyimizin satılması gerekmekte merak ediyorum.

MHP'nin 4 kasım tarihindeki kongresi için adaylığını açıklayan Op. Dr. Seyfi Şahin kendisinin ve ekibinin ana düşüncesini özetlemiş.

"Zinayı yasaklayıp, boşananı döveceğiz. İdamı geri getirip, suç işleyene dünyayı dar edeceğiz. Bayrağı indirmeye çalışanı mıhlayacağız."

Hukukun geldiği en son nokta bu sanırım...

GS'li topçu Selçuk İnan "Muhteşem Yüzyıl" dizisinden bir hatunla çıkmaya başlayınca arkadaşları arasında "Muhteşem Selçuk" olarak anılmaya başlanmış...

Muhteşem yüzyılın, MUHTEŞEM olarak anılmasını sağlayan başta Kanuni Sultan Süleyman olmak üzere diğer Osmanlı padişahlarını buradan saygıyla kınıyorum. Şöyle bir hatun yapıp kendilerine Muhteşem olmak varken savaşlarla, fetihlerle, yasalarla, kurduğunuz düzen ve sistemle uğraşarak koca bir hayatı harcamanızı size hiç yakıştıramadım.
Bir Selçuk değilmişsiniz...

Kahvem bitti, sigara zaten çok önce bitmişti... Tazeleyenim de olmayınca bunları iş başa düştü.

De hadi ben gittim kalın sağlıcağınlaaa...

Kereviz...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.