Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.12, 19:07   #339
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Günün İçinden...

Biri kereviz demiş, hem de en ufacığından. Sanki duymayacaktım Bu arada; kerevizin mevsimi de geldi, haberin olsun.

Artık radyolara da el attın ya, tv spikerleri korksun senden. Aslında ben de DJ lik yapıp sana fark atabilirdim, ama bu sefer sen de benden esinlenip bunu yapmaya çalışırsın, o zaman ayıkla princin taşını.

Şehit ailelerine yapılan 4 tl lik zamın şaşkınlığı ile ’neler olıuyor derken’, Milletvekillerine yeni yılda Halk Banktan almaları karşılığında 5 bin lira promosyon verilecekmiş. Banemin, topla büyün emeklileri ve banka değişikliği yapıp Halkbanka gidin, verin primimizi deyin, bakalım ne olacak?

Antalya gezisinde Kılıçdaroğlu Başbakana vermiş veriştirmiş. ‘Demokrasi yok diye Suriye’ye girecekmiş. Sanki dünyanın tek anti demokratik ülkesi Suriye. Türkiye’de var da, Suriye’ye götürecekmiş fazla olanı’ gibisine laf etmiş. İyice komik olduk artık. Ülkede hoşumuza gitmeyene ağzımızı açmaya korkar olmuşken, başbakan başka bir ülkeye demokrasi götürecekmiş

Sevgili Banemin, ülke meselelerinden ziyade beni en çok hayal kırıklığına uğratan şey, meğer Jennifer Lopez’in kalçaları göründüğü kadar yuvarlak değilmiş.(Vah, vah) Aslında içime su serpilmedi de değil hani, yuvarlak kalçalara hasret bir sürü kadın varken, neden hepsi Jennifer’de olsun? Dime yani? İtalya konserinde sahne ışıklarından dolayı foyası ortaya çıkmış, meğer elbiselerinin altına paçalı, şekillendirici korse giyiyormuş. Sahtekar….

O korseler nerede satılıyor acaba?

Artık yavaş yavaş yorganları çıkarmalı, artık pikeler yetmiyor...

Kahvem zaten yoktu, sigara hayatta ağzıma koymadım, evde tazeleyen de var. Söyleyeyim de bana şekersiz bir kahve yapsınlar.

Bazıları çok bahtsız
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.